Operátor pokovovacího zařízení Šlapanice

Plat: 21 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Husova 1693, Šlapanice, Jihomoravský

Společnost ČEGAN s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha zařízení na zpracování kovů.

Popis pracovní pozice

První kontakt emailem nebo telefonicky.
Mzda: 21.000,- Kč a více + příplatky za noční směny, víkendy a svátky, v závislosti na odpracovaných hodinách.
Požadujeme
Vyučení, popřípadě se základním vzděláním zaučíme, praxe v oboru výhodou, samostatnost, spolehlivost a pečlivost, práce v nepřetržitém provozu, nástup dle dohody
Směnnost
Ráno, ráno, Noc, noc (od 6:00 hod do 18:00 hod, od 18:00hod do 6:00 hod) 4 dny volno, poté stejný cyklus
Náplň práce
o příprava a zajištění materiálu na pracovišti pro předběžnou výrobu (obalový a jiný pomocný materiál)
o obsluha přidělených strojů a zařízení včetně jejich udržování v čistém stavu
o vkládání plastových dílů do pokovovacího zařízení
o kontrola správného zavěšení
o vyjímání plastových dílů z pokovovacího zařízení
o vzhledová kontrola pokovených dílů
o značení a balení dle balícího předpisu

Nabízíme
stravenky nebo závodní stravování, týden dovolené navíc nad zákoník práce po roce zaměstnání u nás, zajímavá a samostatná práce, perspektivní a stabilní zaměstnání, odpovídající mzdové ohodnocení včetně benefitů, letní a zimní akce

Místo výkonu práce: Husova 1693/35, Šlapanice u Brna
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Kontakt

ČEGAN s.r.o.

Kornelie Mlčouchová, +420 544 422 083,775 884 413, kornelie.mlcouchova@cegan.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ČEGAN s.r.o. (IČO 26274744), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.