Výroba reklamy dokončovací práce, lepeni, řezání na dílně Praha

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Svatoslavova 413, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Keli-Pro centrum digitálního tsiku s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení.

Popis pracovní pozice

Adresa: Svatoslavova č.p. 413/31, Nusle,140 00 Praha 4
Kontakt: Eliáš Petr, e-mail: elis@kelisproc.cz
Výroba reklamy dokončovací práce, lepeni, řezání na dílně
Zavedená firma s 20 letou tradicí shání do našeho týmu montážníka + dokončovací práce. Náplní práce, instalace reklamy, celopolep vozů, zpracování a dokončení tiskovin, praxe nutností případně zručnost a učit se novým věcem v tomto oboru. Nabízíme: - stabilní práci v mladém kolektivu - trvalý pracovní poměr - zajímavé finanční ohodnocení - placené přesčasy - férové jednání.
Výdělek nad 25 000,- čistého Požadujeme: samostatnost, pracovitost, preciznost, řidičský průkaz skupiny B Nástup možný ihned,.

Kontakt

Keli-Pro centrum digitálního tsiku s.r.o.Kontaktní osoba:
Petr Eliáš, elis@kelisproc.cz, Navrátilova 1559/9, Nové Město, 110 00 Praha 1

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Keli-Pro centrum digitálního tsiku s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Keli-Pro centrum digitálního tsiku s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.