Kaliči Prostějov

Plat: 17 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Vrahovická 4530, Prostějov, Olomoucký

Společnost ALPER a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha zařízení na tepelné zpracování kovů.

Popis pracovní pozice

Nástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě Mgr.Bartoňová Kristýna, tel.: 727 961 073, e-mail: kristyna.bartonova@alper.cz.
Požadujeme: znalost v oboru práce se železem vítána, samostatné jednání, snaha učit se novým věcem, spolehlivost, flexibilitu, vazačský a jeřábnický průkaz výhodou, ochotu pracovat na třísměnný provoz, ochotu pracovat přesčas.
Náplň práce: tepelné zpracování podle zadaného výkresu nebo předepsaného postupu, řízení a obsluha automatizovaných procesů tepelného zpracování, měření tvrdostí a vedení záznamů o nich, obsluha vysokozdvižného vozíku, povrchová úprava výkovků, výlisků a svařenců, obsluha pecí pro teplené zpracování a kalení výkovků, manipulace a ukládání výkovků.
Nabízíme: práci ve stabilní české společnosti, pracovní poměr na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení.

Kontakt

ALPER a.s.

Mgr. Kristýna Bartoňová, +420 727 961 073, kristyna.bartonova@alper.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ALPER a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ALPER a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.