Pomocné práce při úklidech komunálních i interiérových Kadaň

Inzerát z úřadu práce
Plat: 12 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Kadaň, Ústecký

Společnost JAMPL - PSV s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci.

Popis pracovní pozice

Doporučenku ÚP uplatnit u zaměstnavatele po předchozí telefonické domluvě na č. 602 488 051 v době Po - Pa od 15,00 - 17,00 hod. (životopis s sebou)
nebo v případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: martin.plastiak@jampl.cz

Místo výkonu - práce Elektrárna Prunéřov (vedle nádraží, objekt nemá adresu)

První úvazek na dobu určitou, následně prodloužení na dobu neurčitou. Výše mzdy bude vázána na výkonnost (částečně úkolová mzda) při respektování nařízení o minimální a zaručené mzdě.
Praxe není nutná, pouze výhodou.

Kontakt

JAMPL - PSV s.r.o.Kontaktní osoba:
Martin Plaštiak, jednatel, martin.plastiak@jampl.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) JAMPL - PSV s.r.o. (IČO 25014081), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.