Prodavač/prodavačka - pokladní Zbiroh

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Majerové 44, Zbiroh, Plzeňský

Společnost COOP Hořovice, družstvo hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači smíšeného zboží.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Zbiroh, Majerové č.p. 44
Náplň práce: manipulace a zakládání zboží, práce v obslužném úseku, práce na pokladně
Požadujeme: ideálně vyučení v oboru, praxe v obchodu výhodou
Nabízíme: platové ohodnocení od 15.000,- Kč/měs., stravenky v hodnotě 100,- Kč, pracovni volno 3 dny, příspěvek na praní pracovního oblečení, příspěvek na penzijní připojištění, půjčky pro zaměstnance, příspěvek na rekreaci a dětské tábory, příspěvek na masáže, odměny při životním a pracovním výročí, 2 x ročně kvalitativní prémie, poukázky na nákup zboží, věrnostní a jubilejní odměny
Kontakt telefonicky nebo e-mailem: Červenková Eva Bc. DiS., tel.: 311 548 710, životopis zaslat na adresu: e.cervenkova@coophorovice.cz

Kontakt

COOP Hořovice, družstvo

Bc. Eva Červenková, DiS., +420 311 548 710, e.cervenkova@coophorovice.cz, Palackého náměstí 200/10, 268 01 Hořovice

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) COOP Hořovice, družstvo (IČO 00031747), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.