Operational officer Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 45 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Praha, Hlavní město Praha

Společnost Techona s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností jinde neuvedení.

Popis pracovní pozice

Adrese: Hl. m. Praha
Kontakt: Václav Provod, e-mail: info@expatconsulting.cz
Osobně a adrese Žerotínova 32, Praha 3 v pá v 9:00 hod.
Požadavky: požadujeme znalosti a zkušenosti s péčí a udržování vztahů s obchodními partnery u zavedených korporací, zkušenosti s vedením a kontrolou týmů, řízení rizik a řešení strategických otázek středně a dlouhodobého horizontu chodu společnosti a každodenní fungování firmy a znalost pracovních postupů u IT společnosti. Požadujeme perfektní znalost AJ. CV i komunikace se zaměstnavatelem musí probíhat v AJ.