Assistance co-ordinator Praha

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Křižíkova 237, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Euro-Center Prague, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Křižíkova 237/36a, Praha 8
Kontaktní osoba: Doušová Květa Mgr., tel.: 221 860 566, e-mail: k.dousova@euro-center.com
Kdo nahlásil: Doušová Květa Mgr., tel.: 221 860 566, e-mail: k.dousova@euro-center.com
Upřesňující informace: Hledáme zaměstnance do call centra pro rusky hovořící klienty. Základním požadavkem je ruština na úrovni rodilého mluvčího a angličtina na úrovni min. B2. Dále požadujeme předchozí pracovní zkušenost v zákaznickém servisu. Kandidát by měl být flexibilní, komunikativní a odolný vůci stresu.
Zaměstnanecké výhody: stravenky, Multisport, odměny, sleva na cestovním pojištění

Kontakt

Euro-Center Prague, s.r.o.Kontaktní osoba:
Mgr. Květa Doušová, +420 221 860 566, k.dousova@euro-center.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Euro-Center Prague, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Euro-Center Prague, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.