Pomocné a úklidové práce při zajišťování zooterapie Pokojovice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 13 350 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Pokojovice, Vysočina
Vloženo před 2 měsíci
Aktualizováno před 2 měsíci

Společnost Zookontakt Rebeka, z.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní chovatelé a ošetřovatelé zvířat v zařízeních určených pro chov a příbuzní pracovníci.

Popis pracovní pozice

Našli jsme podobné nabídky práce

Obchodní zástupce

PožadujemePříjmeme OZ. Řidičský průkaz skupiny B. Dobré organizační a komunikační schopnosti, samostatná práce.NabízímeDo budoucna možnost služebního vozu.Náplň práceTvorba vlastního regionu. Volná pracovní doba. Aktualizováno před 5 dny

Ladislav Sekanina
Třebíč

Prodavač/ka masa a uzenin, lahůdky -Náměšť nad Oslavou

Požadujeme• vyučení v oboru (prodavač nebo řezník) výhodou • chuť do práce • nezaučené zaučímeNáplň práce• prodej masa • příprava a prodej uzenin, lahůdek a pečiva • manipulace se zbožím Aktualizováno před 5 dny

PMU CZ, a.s
Náměšť nad Oslavou

Požadujeme• vyučení v oboru (prodavač nebo řezník) výhodou • chuť do práce • nezaučené zaučímeNabízíme• pracovní poměr na dobu neurčitou s pravidelně vyplácenou mzdou (možnost i dlouhodobé brigády) • bonusy za plnění tržeb, zaměstnanecké... Aktualizováno před 5 dny

PMU CZ, a.s
20 000 Kč/měsíc

PMU CZ, a.s

Zástupce vedoucí prodejny řeznictví - Náměšť nad Oslavou

Požadujeme• ideálně vyučení v oboru řezník - výhodou • praxe v bourání a zpracování masa výhodou • zkušenost s řízením menšího kolektivu • znalost práce s PC Nabízíme• pracovní poměr na dobu neurčitou s pravidelně... Aktualizováno před 5 dny

PMU CZ, a.s
23 000 Kč

Vedoucí údržby zeleně

PožadujemePro našeho klienta, českou společnost, která se zabývá realizací okrasných zahrad hledáme vhodné kandidáty na pozici Vedoucí údržby zeleně Náplň práce: * Pravidelná komplexní údržba zeleně u klientů (trávníky, stromy, keře, květiny) ... Aktualizováno dnes

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Moravské Budějovice
48 000 Kč

Kontakt

Zookontakt Rebeka, z.s.

Kontaktní osoba:
Milan Sláma, +420 731 040 172

Společnost si nepřeje být kontaktována pomocí emailu.