Odborný skladník Čimelice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 23 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 330, Čimelice, Jihočeský

Společnost SIKO KOUPELNY a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků.

Popis pracovní pozice

Máme zkušený tým skladníků, mezi které hledáme dalšího kolegu. Pokud se nebojíš pořádné práce a umíš zabrat, když je potřeba, tak tě rádi přivítáme mezi nás. Jednokolový osobní pohovor bude probíhat přímo v centrálním skladu v Čimelicích.

Náplň práce:
- Každodenní manipulace s břemeny 15 až 20 kg
(dlažba, koupelnová keramika, kuchyňské skříňky)
- Balení a výdej zboží, práce se čtečkou
- Vykládky a nakládky kamionů
- Úklid skladu

Požadujeme:
- Týmového ducha a ukončené vzdělání
- Vysoké pracovní nasazení a dochvilnost
- Vstřícnost a příjemné vystupování
- Spolehlivost a ochotu dodělat rozdělanou práci
- Znalosti v oboru vítány
- Dobrý zdravotní stav

Nabízíme:
- Garantovaná nástupní mzda po dobu zaškolení 23 000,- Kč
- Po zapracování průměr ve skladu 28 000,- Kč
- Ohodnocení závislé na dosaženém osobním výkonu - (základní mzda + výkonnostní složka)
- Práce ve 2 směnném provozu
- Zázemí české rodinné a prosperující firmy
- Úvodní zaškolení a pomocnou ruku od kolegů
- Systém zaměstnaneckých výhod, včetně příspěvku na stravné
- 5 týdnů dovolené
- PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU dle vzdálenosti - 400 až 1 200,- Kč
- Nástup možný ihned

Pokud máš o nabízenou pozici zájem, pošli nám životopis spolu s motivačním dopisem na adresu personalistika@siko.cz a do předmětu zprávy, prosím napiš: "Odborný skladník Čimelice", abychom poznali, na jakou pozici a pobočku se nám hlásíš!
Do motivačního dopisu prosím připoj souhlas se zpracováním osobních údajů dle § 21 zákona 101/2000Sb.
Pokud tvá reakce nebude obsahovat životopis a motivační dopis, nebudeme moci zpátky reagovat.

Kontakt

SIKO KOUPELNY a.s.

Kontaktní osoba:
Josef Blaho, +420 730 597 574, personalistika@siko.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) SIKO KOUPELNY a.s. (IČO 26065801), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.