Manažer pro ifs produkty a technologie Dvůr Králové nad Labem

Plat: 40 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Poděbradova 2014, Dvůr Králové nad Labem, Královéhradecký

Společnost ALTEC a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií.

Popis pracovní pozice

MANAŽER PRO IFS PRODUKTY A TECHNOLOGIE
Požadovaná kvalifikace : VŠ/univerzitní vzdělání v oboru informační a komunikační technologie, dosažené v zahraničí. Přehled v oboru informačních technologií a podnikových ERP systémů, znalost IFS softwarových podnikových aplikací a technologií
Požadovaná praxe : min.2 roky jako IFS konzultant nebo IFS projektový nebo IFS produktový manažer
Jazykové znalosti : angličtina (pokročilá, komunikativní úroveň)
Mzdové rozpětí : od 40.000,- do 60.000 Kč/ měs., dle praxe a úrovně znalostí
Popis pracovní náplně : Zaměstnanec v této pozici zodpovídá za organizaci a řízení procesů rozvoje produktového portfolia podnikových softwarových aplikací z produkce společnosti IFS, které ALTEC a.s. distribuuje a provádí jejich implementaci u svých zákazníků. Zaměstnanec také zajišťuje odbornou podporu pracovníků úseku obchod a marketing zaměstnavatele a odpovídá za komunikaci s příslušnými odbornými úseky společnosti IFS.

Kontakt

ALTEC a.s.Kontaktní osoba:
Ing. František Čulík, +420 499 309 012, frantisek.culik@altec.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ALTEC a.s. (IČO 13584421), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.