Manažer pro ifs produkty a technologie Dvůr Králové nad Labem

Plat: 40 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Poděbradova 2014, Dvůr Králové nad Labem, Královéhradecký

Společnost ALTEC a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií.

Popis pracovní pozice

MANAŽER PRO IFS PRODUKTY A TECHNOLOGIE
Požadovaná kvalifikace : VŠ/univerzitní vzdělání v oboru informační a komunikační technologie, dosažené v zahraničí. Přehled v oboru informačních technologií a podnikových ERP systémů, znalost IFS softwarových podnikových aplikací a technologií
Požadovaná praxe : min.2 roky jako IFS konzultant nebo IFS projektový nebo IFS produktový manažer
Jazykové znalosti : angličtina (pokročilá, komunikativní úroveň)
Mzdové rozpětí : od 40.000,- do 60.000 Kč/ měs., dle praxe a úrovně znalostí
Popis pracovní náplně : Zaměstnanec v této pozici zodpovídá za organizaci a řízení procesů rozvoje produktového portfolia podnikových softwarových aplikací z produkce společnosti IFS, které ALTEC a.s. distribuuje a provádí jejich implementaci u svých zákazníků. Zaměstnanec také zajišťuje odbornou podporu pracovníků úseku obchod a marketing zaměstnavatele a odpovídá za komunikaci s příslušnými odbornými úseky společnosti IFS.

Kontakt

ALTEC a.s.Kontaktní osoba:
Ing. František Čulík, +420 499 309 012, frantisek.culik@altec.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ALTEC a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ALTEC a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.