Cukrář/ka Děčín

Plat: 14 900 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Tyršova 347, Děčín, Ústecký

Společnost PAROLOĎ spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Cukráři (kromě šéfcukrářů).

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce:
Tyršova č.p. 347/30, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2

Požadavky: vyučení v oboru, slušnost, čistota, spolehlivost. Praxe výhodou. Při tříleté a delší praxi není nutné vyučení v oboru.

příspěvek na penzijní a životní pojištění ( po 1 roce)

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

PAROLOĎ spol. s r.o.

Kontaktní osoba:
Hana Hájková, +420 777 164 468, parolod-skuner@seznam.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PAROLOĎ spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PAROLOĎ spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.