Volná pracovní pozice - PRACOVNÍK LISOVNY, Boskovice

Lokalita pracoviště: Komenského 44, Boskovice, Jihomoravský
Vloženo před 12 měsíci

Patří mezi vaše silné stránky samostatnost a flexibilita?... Pak pracujte právě u nás. Přijmeme pracovníky na PRÁCE V LISOVNĚ.

Popis pracovní pozice

Patří mezi vaše silné stránky samostatnost a flexibilita?... Pak pracujte právě u nás. Přijmeme pracovníky na PRÁCE V LISOVNĚ.

Nabízíme:
- práci ve stabilní a perspektivní zahraniční firmě
- zaměstnanecké věrnostní a roční benefity
- příspěvek na zaměstnanecké stravování
- možnost pracovat v příjemném prostředí a sympatickém kolektivu

Očekáváme:
- manuální zručnost
- pečlivost

Kontakt

Brigomat.cz, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Romana Janoušková  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Brigomat.cz, s.r.o. (IČO -, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na spravnykrok.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.