Laminátník Zlín

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Hvozdenská 240, Zlín, Zlínský

Společnost REFLEX Zlín, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů.

Popis pracovní pozice

Práce v kolektivu, výroba sklolaminátových produktů, ruční laminování. Náplnň práce je svým charakterem vhodná pro muže.
Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, možnost přesčasů, prémie.

Kontakt

REFLEX Zlín, spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Martin Jurčík, +420 603 771 144, Jurcik.m@reflex-zlin.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) REFLEX Zlín, spol. s r.o. (IČO 48911437), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.