řidič dodávkového automobilu do zahraničí Dlouhý Most

Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 260, Dlouhý Most, Liberecký

Společnost MG Services s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných).

Popis pracovní pozice

Hledáme do našeho kolektivu řidiče pro zahraniční svoz zásilek. Práce po EU.
Řidičský průkaz skupina B.
Trestní bezúhonnost.
Časovou flexibilitu, samostatnost a spolehlivost.
Praxe v oboru vítána.
Základní jazykové znalosti.
Zaslat životopis emailem. Vybraní uchazeči budou obvoláni k osobnímu pohovoru. Neosloveným zájemcům děkujeme za účast a omlouváme se, že je z kapacitních důvodů nebudeme o nepostoupení k ústnímu pohovoru vyrozumívat jednotlivě.

Kontakt

MG Services s.r.o.Kontaktní osoba:
Jiří Lupoměský, +420 725 805 160, doprava.mg@email.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MG Services s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MG Services s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.