Systémoví administrátoři it Rožnov pod Radhoštěm

Plat: 45 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Slezská 1281, Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský

Společnost ANAFRA s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí.

Popis pracovní pozice

Náplň práce:
" Seznámíte se s interní IT infrastrukturou a se spravovanými sítěmi zákazníků, začnete tyto technologie postupně spravovat
" Po zapracování budete mít zodpovědnost za provoz a správu serverů,
PC stanic, technologie, služeb:
o Linux (Debian, Cloudlinux) s provozem hostingových služeb
o Proxmox VPS
o Microsoft Windows Server, Microsoft Exchange, Microsoft Windows
o Správa síťové infrastruktury - routery, switche (Cisco, HP, Unifi, Mikrotik)
" Budete realizovat a koordinovat:
o Další vývoj a rozvoj hostingových služeb
o Požadavky na nákup interního serverového HW pro provoz služeb
" Budete instalovat a konfigurovat nové technologie - interní, zákazníků
" Budete poskytovat pokročilou IT podporu kolegům a zákazníkům
" Budete udržovat aktuální dokumentaci
Požadujeme:
" Vzdělání SŠ, VŠ (optimálně technického směru) - může být i absolvent
" Pokročilou znalost angličtiny
" Znalost běžných linuxových serverových aplikací (Apache/Nginx, PHP, MySQL, Postfix, Dovecot, Bareos, Owncloud, Zabbix)
" Znalost Microsoft Windows Server (Hyper-V, Active directory, Exchange)
" Mírně pokročilé znalosti běžných síťových protokolů (DNS, SMTP, HTTP, FTP, atd.)
" Mírně pokročilé znalosti IP sítí (routing, switching, VLAN, DHCP, VPN, IPv6, atd.)
" Mírně pokročilé znalosti správy síťových prvků Cisco, Unifi, Mikrotik
" Pečlivost, svědomitost, samostatnost, ochota se vzdělávat v oboru
" Projektové myšlení
" Zvládání práce ve stresu
" Chápání globálních IT trendů
" Řidičský průkaz skupiny B
" Nástup: leden 2018 (případně dohodou)
Upřednostňujeme:
" Znalost virtualizace KVM/VMware
" Znalost skriptování v Bash
" Znalost PHP
" Praxe a zkušenosti v oboru
" Časovou flexibilitu
Zaměstnanecké výhody8):
" Třísložkový plat
o Základní hrubá mzda ve zkušební lhůtě 35.000 Kč, po zkušební lhůtě 45.000 Kč a více (dle Vašich znalostí a schopností)
o Měsíční prémie (za realizaci interních a zákaznických projektů)
o Roční prémie
" Firemní mobilní telefon
" Školení, literatura a osobní růst na náklady společnosti
" Práce s TOP serverovými technologiemi (Blade servery)
" Smlouva na dobu určitou 1 rok, následně smlouva na dobu neurčitou
Zájemci, prosím, kontaktujte nás na alena.kinclova@anafra.cz. Do e-mailu také napište, proč byste byli přínosem pro naši společnost.
V případě otázek volejte na 773 745 735.
ov.26.2.18

Kontakt

ANAFRA s.r.o.

Kontaktní osoba:
Alena Kinclová, +420 773 745 735, alena.kinclova@anafra.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ANAFRA s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ANAFRA s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.