Oční lékař/ka Šumperk

Plat: 24 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Langrova 240, Šumperk, Olomoucký

Společnost Oční ordinace Ottlens s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Lékaři specialisté.

Popis pracovní pozice

Lékařská péče a vyšetřování jak dětských, tak i dospělých pacientů (anemnéza, diagnóza, terapie)
OCT
Správa údajů o pacientech
Asisence medicínského vedení v medicínsko technických a organizačních otázkách
Pomoc lékařskému vedení při plnění administrativních úkolů
Podpora projektů zdravotnického centra v medicínské oblasti, které ordinace provádí nebo do kterých se zapojuje
Spolupráce na vědeckých pracích a při výzkumu

Očekáváme:
Zkušenost s prací v oblasti dětské oftalmologie (strabologie, ortoptika)
VŠ vzdělání (lékařská fakulta)
Komunikativnost
Flexibilita
Proklientský přístup
Příjemné vystupování
Smysl pro zodpovědnost
Znalost práce s PC (zkušenosti s programem Medicus vítán)

Zaměstnanecké výhody: stravenky, vzdělávání zaměstnanců, akce pro rodinné příslušníky, bez nočních příslužeb. Kontakt: e-mailem.