Ošetřovatel/ka hospodářských zvířat Milotice

Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Dubňanská 592, Milotice, Jihomoravský

Společnost SPV Pelhřimov a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní chovatelé a ošetřovatelé zvířat v zařízeních určených pro chov a příbuzní pracovníci.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: farma Milotice u Kyjova - mezi obcemi Milotice, Dubňany a Mistřín. Požadujeme: fyzickou zdatnost, ochotu učit se novým věcem, samostatnost a spolehlilvost, kladný vztah ke zvířatům, nepožadujeme žádnou praxi nebo specifické vzdělání, zájemce zaučíme. Nabízíme: zajímavou práci ve stabilní a tradiční zemědělské firmě, hlavní pracovní poměr v jednosměnném provozu, motivační platové podmínky, měsíční, pololetní a roční odměny. Týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní/životní pojištění, příspěvek na zdraví, příspěvek na stravu, příspěvek na dětský tábor, příspěvek na dopravu. PP na 2 roky s možností prodloužení. Vážní zájemci mohou kontaktovat zaměstnavatele na tel.601 122 151 nebo na mail: martin.simral@spvpel.cz.

Kontakt

SPV Pelhřimov a.s.Kontaktní osoba:
Martin Šimral, +420 601 122 151, martin.simral@spvpel.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SPV Pelhřimov a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SPV Pelhřimov a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.