Business solutions manager - aerospace & defence emea (řídící pracovník v oblasti obchodu, marketingu a v příbuzných oborech) Praha

Plat: 100 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Jankovcova 1603, Praha, Hlavní město Praha

Společnost CYIENT s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti obchodu, marketingu a v příbuzných oblastech.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Praha 7, Jankovcova 1603/47a
Kontaktní osoba: Demmerová Veronika, e-mail: veronika.demmerova@cyient.com
Požadavky:
- bakalářské vzdělání nebo jeho ekvivalent v oblasti mechanického inženýrství preferováno, nicméně tento požadavek lze nahradit alespoň 8 letou praxí v oboru
- AJ plynule slovem i písmem
- alespoň 7 let praxe v oblasti technického psaní, zejména v tvorbě technických manuálů v leteckém průmyslu
- znalost práce s nástroji TechPubs
- alespoň 7 let zkušeností s vedením zákaznických projektů v lleteckém průmyslu, v řízení vztahu se zákazníky v leteckém průmyslu, tvorbou cenových nabídek, plánováním projektů a rozpočtů.

Kontakt

CYIENT s.r.o.Kontaktní osoba:
Veronika Demmerová, veronika.demmerova@cyient.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CYIENT s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CYIENT s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.