Svářeč/ka Humburky

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 2, Humburky, Královéhradecký

Společnost Milan Výprachtický hledá vhodného kandidáta na pozici Svářeči.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Humburky 2

SVÁŘEČ/KA
- PP na dobu neurčitou, nástup možný od 1. 12. 2017
- Požadavky: vyučení v oboru; znalost svařování metodou 135 (CO2); praxe vítána; svařování metodou 111 (elektrodou) a 141 (nerez) výhodou; ŘP skupiny B a další C, T výhodou; spolehlivost; znalost čtení technických výkresů
- Nabízíme: platové ohodnocení dle praxe
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky (v čase od 8:00 hod. do 14:00 hod.). Kontaktní osoba: Kulichová Jaroslava, tel.: 731 658 384, e-mail: kulichova@vyprachticky.cz

Kontakt

Milan Výprachtický

Jaroslava Kulichová, +420 731 658 384, kulichova@vyprachticky.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Milan Výprachtický (IČO 10470522), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.