Odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce Praha

Plat: 40 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Praha, Hlavní město Praha

Společnost BPO Europe, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce.

Popis pracovní pozice

Kontakt:Tachovská Anna, e-mail: Info@bpogroup.cz, prvotní kontakt emailem, místo výkonu: Praha.Zkušenosti s ERP (PeopleSoft, Oracle nebo SAP - výhodou SAP). Výborné komunikační schopnosti se schopností naslouchat a reagovat na dotazy. Multi-tasking zkušenosti v rychle se měnícím prostředí, plněním pracovních úkolů s rychlostí a přesností. Schopnost efektivně pracovat v týmu a ochota pomáhat druhým. Výborné organizační schopnosti, analytické řešení problémů a odstraňování problémů. Schopnost pracovat se správou dokumentů ne serveru SharePoint. Schopnost komunikovat v anglickém jazyce výhodou.

Kontakt

BPO Europe, s.r.o.Kontaktní osoba:
Anna Tachovská, Info@bpogroup.cz, Ve Smečkách 1258/6, 11000 Praha 1

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BPO Europe, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BPO Europe, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.