Mechanici a opraváři motorových vozidel Jihlava

Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pávovská 913, Jihlava, Vysočina

Společnost POZEMNÍ STAVBY Jihlava, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři motorových vozidel.

Popis pracovní pozice

Požadujeme:
doklad o ukončeném vzdělání,
pracovitost,
dobrý zdravotní stav,
praxe v oboru výhodou

Kontakt

POZEMNÍ STAVBY Jihlava, spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Jan Koumar, vedoucí střediska Doprava, +420 737 178 185, jkoumar@psjihlava.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) POZEMNÍ STAVBY Jihlava, spol. s r.o. (IČO 18198074), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.