Odborní účetní všeobecní Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 37 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Rohanské nábřeží 678, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Interstarch Gesellschaft mit beschrankter Haftung, odštěpný závod hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní účetní všeobecní.

Popis pracovní pozice

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Rohanské nábřeží 678/23, 186 00, Praha 8
PRVNÍ KONTAKT: E-mailem na adresu svichkarev@upi.com.ua
Kontaktní osoba: paní Elena Malkova (tel.: 778 063 868, e-mail: malkova@praguelawyer.cz)
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Angličtina - Aktivní,
Ruština - Aktivní, vysoká úroveň
Čeština - Aktivní, vysoká úroveň
Němčina
Upřesňující informace a požadavky: bakalářské nebo vysokoškolské vzdělání (ekonomika nebo obchod), účetnictví, znalost účetních programu a ekonomiky, odpovědnost, spolehlivost

Kontakt

Interstarch Gesellschaft mit beschrankter Haftung, odštěpný závod

Elena Malkova, +420 778 063 868, malkova@praguelawyer.cz, Křižíkova 180/28, Karlín, 186 00 Praha 86

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Interstarch Gesellschaft mit beschrankter Haftung, odštěpný závod (IČO 05274753), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.