Lead sales manager Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 60 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Beranových 65, Praha, Hlavní město Praha

Společnost GE Aviation Czech s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní řídící pracovníci v oblastech příbuzných obchodu a marketingu.

Popis pracovní pozice

Kontaktní osoba Iva Olšová, email: iva.olsova@ibs-sro.com . První kontakt uchazeče emailem. Požadavky:
- bakalář / magisterský titul v oboru ekonomie, obchodu, mezinárodních vztahů, strojírenství v letectví nebo příbuzných oborech
- zkušenosti s prodejem produktů letadlového průmyslu (letadlových či motorových komponent) se zaměřením na ruský trh
- velmi dobrá znalost ruského trhu leteckého průmyslu
- schopnost řešit problémy a zkušenost s řízením projektů
- prokázaná schopnost budování a udržování zákaznických vztahů
- týmový hráč, silné komunikační a prodejní dovednosti
- výborná znalost anglického a ruského jazyka, ústně a písemně

Kontakt

GE Aviation Czech s.r.o.

Kontaktní osoba:
Iva Olšová, +420 777 747 382, iva.olsova@ibs-sro.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) GE Aviation Czech s.r.o. (IČO 27928845), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.