číšník/servírka Ruprechtov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 90 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Ruprechtov, Jihomoravský

Společnost Juraj Surinčak hledá vhodného kandidáta na pozici Číšníci a servírky.

Popis pracovní pozice

Požadavky: vzdělání nerozhoduje, praxe není podmínkou, nutný zdravotní průkaz
Popis práce: DPP nebo DPČ na dlouhodobou spolupráci, zkrácený úvazek 20-30 hod/týden, vhodné i pro absolventy a OZP, směny dle domluvy, obsluha pohostinství
Kontakt: Surinčak Juraj, tel.: 723 262 256, e-mail: j.surincak@seznam.cz

Kontakt

Juraj Surinčak

Kontaktní osoba:
Juraj Surinčak, +420 723 262 256, j.surincak@seznam.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Juraj Surinčak (IČO 75773996), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.