Lakýrník Mošnov

Plat: 24 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Gen. Fajtla 370, Mošnov, Moravskoslezský

Společnost JOB AIR Technic a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní lakýrníci a natěrači (kromě stavebních).

Popis pracovní pozice

z.:6.12.2017
Náplň: Broušení, louhování, čištění a odstraňování poškozeného a starého laku. Povrchová příprava, maskování, úprava pasivací a aplikace základních a vrchních barev na exteriérové i interiérové letadlové celky a části letadel. Míchání a ředění barev i při opravách za účelem dosažení správné viskozity případně požadovaného odstínu v souladu s technickými listy materiálů a dokumentací výrobců letadel.Natírání a nástřik nápisů, lepení a příprava maskovacích šablon.
Požadujeme: Znalost technologie lakýrnických a natěračských prací. Znalost anglického jazyka na základní úrovni.
Nabízíme: Sick days, 5dní dovolené nad rámec zákona, příspěvek na závodní stravování, pitný režim v letních měsících, vedení účtu u RB zdarma, systém vzdělávání, ubytování hrazené zaměstnavatelem
Zasílejte životopisy na e-mail: petra.martinkova@jobair.cz.

Kontakt

JOB AIR Technic a.s.

Kontaktní osoba:
Petra Martínková, petra.martinkova@jobair.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti JOB AIR Technic a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost JOB AIR Technic a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.