Učitel odborných předmětů - strojírenství Sezimovo Ústí

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Budějovická 421, Sezimovo Ústí, Jihočeský

Společnost Vyšší odborná škola, Střední škola, Centrum odborné přípravy, Sezimovo Ústí, Budějovická 421 hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé odborných předmětů (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami).

Popis pracovní pozice

Požadujeme znalost strojírenské technologie, stavby a konstrukce strojů a zařízení. Požadujeme splnění odborné kvalifikace podle zákona o pedagogických pracovnícíh č. 563/2004 Sb. v platném znění.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, penzijní připojištění, možnost ubytování.

Kontakt: telefonicky 607 088 994, emailem: kaspar@copsu.cz

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Vyšší odborná škola, Střední škola, Centrum odborné přípravy, Sezimovo Ústí, Budějovická 421Kontaktní osoba:
Ing. Zdeněk Kašpar, Ph.D., +420 607 088 994, kaspar@copsu.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Vyšší odborná škola, Střední škola, Centrum odborné přípravy, Sezimovo Ústí, Budějovická 421 výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Vyšší odborná škola, Střední škola, Centrum odborné přípravy, Sezimovo Ústí, Budějovická 421 o smazání nebo o opravu osobních údajů.