Učitel odborných předmětů - strojírenství Sezimovo Ústí

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Budějovická 421, Sezimovo Ústí, Jihočeský

Společnost Vyšší odborná škola, Střední škola, Centrum odborné přípravy, Sezimovo Ústí, Budějovická 421 hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé odborných předmětů (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami).

Popis pracovní pozice

Požadujeme znalost strojírenské technologie, stavby a konstrukce strojů a zařízení. Požadujeme splnění odborné kvalifikace podle zákona o pedagogických pracovnícíh č. 563/2004 Sb. v platném znění.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, penzijní připojištění, možnost ubytování.

Kontakt: telefonicky 607 088 994, emailem: kaspar@copsu.cz