Inženýr Elektroniky Praha 5

Jsme Žirafa.cz. Mladá a inovativní personální agentura. ZDARMA Vám pomáháme najít lepší, zábavnější a kvalitně ohodnocenou práci. Náš zkušený tým je plný odborníků. Skvěle se orientujeme v nabídkách na trhu práce a vybíráme Vám ty nejlepší. Celému světu chceme ukázat, že naše obchodní týmy pracují s radostí, pečlivostí a dobrou náladou. Jednáme na rovinu, bez tajemství, složitostí a kliček. Jsme tu pro Vás. Nasloucháme Vašim potřebám a přáním. Při hledání práce se řídíme našimi schopnostmi a Vašimi požadavky. Pošlete nám svůj životopis přes kontaktní formulář a Žirafa se začne rozhlížet kolem Vás.

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Karla Engliše 3201/6, Praha 5, Hlavní město Praha

Na uvedenou pozici hledáme vhodného kandidáta. Jedná se o velmi zajímavé zaměstnání v oboru elektro. Uchazeč se musí dobře orientovat v programování PLC, Siemens Simatic S5 a S7,MICRO3. Nabízíme nadstandardní ohodnocení, karierní postup, příspěvek na dobravu, jazykové kurzy. Lokalita Klášterec nad Ohří. Žirafa.cz

Popis pracovní pozice

Pracovní náplň


servisní práce elektro a elektroniky

zajištění kvalitního výkonu výroby

zajištění bezpečného provozu výrobních strojů

řízení technických prostředků

práce v programování

analýza a oprava elektrotechnického zařízení


Nabízíme

HPP s motivujícím platem

13 a 14 platy

sebevzdělávání a kariérní postup

benefity a příspěvky na penzijní připojištění

příspěvek na dopravu

jazykové kurzy atd.

lokalita Klášterec nad Ohří


Požadavky


SŠ elektrotechnického zaměření

orientace v programování a úpravách PLC

Siemens Simatic S5 a S7,MICRO3 atd

AJ nebo NJ komunikativní úroveň

aktivní řidič sk.B 

Kontakt

Žirafa.cz

Karla Engliše 6
Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Petra Nováková   255725495

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Žirafa.cz výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Žirafa.cz o smazání nebo o opravu osobních údajů.