Inženýr kvality Praha 5

Jsme Žirafa.cz. Mladá a inovativní personální agentura. ZDARMA Vám pomáháme najít lepší, zábavnější a kvalitně ohodnocenou práci. Náš zkušený tým je plný odborníků. Skvěle se orientujeme v nabídkách na trhu práce a vybíráme Vám ty nejlepší. Celému světu chceme ukázat, že naše obchodní týmy pracují s radostí, pečlivostí a dobrou náladou. Jednáme na rovinu, bez tajemství, složitostí a kliček. Jsme tu pro Vás. Nasloucháme Vašim potřebám a přáním. Při hledání práce se řídíme našimi schopnostmi a Vašimi požadavky. Pošlete nám svůj životopis přes kontaktní formulář a Žirafa se začne rozhlížet kolem Vás.

Plat: 40 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Karla Engliše 3201/6, Praha 5, Hlavní město Praha

Na uvedenou pracovní pozici hledáme nového kolegu. Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení, profesní růst a vzdělávání, přátelský kolektiv. Náš kolega musí mít dobrou znalost norem  ISO/TS 16949,( VDA 19.2), práci na PC, NJ a AJ na komunikativní úrovni. Lokalita Klášterec nad Ohří. Žirafa.cz

Popis pracovní pozice

  Pracovní náplň


-dohled nad kvalitou výroby

-dohled nad dodržením postupu výroby

-pravidelné hlášení o chodu výroby


 Nabízíme


-platový růst dle odvedené práce

-prodloužená dovolená 1 týden

-profesní růst a vzdělávání

-výuka jazyků

-příspěvky na dopravu, podnikové stravování

-příspěvky na penzijní pojištění

-přátelský kolektiv

-lokalita Klášterec nad Ohří


 Požadavky


-VŠ/ SŠ nejlépe technického směru

-NJ a AJ na komunikativní úrovni

-znalost práce na PC (Windows, MS Office, SAP)

-výhodou praxe ve vedení výroby

-dobrá znalost norem  ISO/TS 16949,( VDA 19.2)

-mimořádně cestovat mimo ČR 

-řidičský průkaz B


Kontakt

Žirafa.cz

Karla Engliše 6
Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Petra Nováková   255725495

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Žirafa.cz výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Žirafa.cz o smazání nebo o opravu osobních údajů.