Fyzioterapeut/ka Pardubice

Plat: 27 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Teplého 2141, Pardubice, Pardubický

Společnost Dopravní podnik města Pardubic a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Fyzioterapeuti s osvědčením.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce Pardubice.
Požadujeme ukončené vzdělání v oboru fyzioterapie (vzdělání vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání bakalářského nebo magisterského typu),osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, pracovitost,spolehlivost, samostatnost, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost.
Zaměstnanecké výhody: Nabízíme profesní seberealizaci, práci v dobrém kolektivu, dobré finanční ohodnocení, zaměstnanecké výhody a benefity, stravenky, příspěvek na penzijní spoření, 5 týdnů dovolené.
Nástup dle dohody
První kontakt e-mailem nebo osobně.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Dopravní podnik města Pardubic a.s.Kontaktní osoba:
Zdenka Kučerová, +420 466 899 101, zdenkak@dpmp.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Dopravní podnik města Pardubic a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Dopravní podnik města Pardubic a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.