Fyzioterapeut/ka Pardubice

Plat: 27 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Teplého 2141, Pardubice, Pardubický

Společnost Dopravní podnik města Pardubic a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Fyzioterapeuti s osvědčením.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce Pardubice.
Požadujeme ukončené vzdělání v oboru fyzioterapie (vzdělání vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání bakalářského nebo magisterského typu),osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, pracovitost,spolehlivost, samostatnost, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost.
Zaměstnanecké výhody: Nabízíme profesní seberealizaci, práci v dobrém kolektivu, dobré finanční ohodnocení, zaměstnanecké výhody a benefity, stravenky, příspěvek na penzijní spoření, 5 týdnů dovolené.
Nástup dle dohody
První kontakt e-mailem nebo osobně.