Strojírenští technici Prostějov

Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Prostějov, Olomoucký

Společnost STACKENROLL COMPANY s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici projektanti, konstruktéři.

Popis pracovní pozice

Nástup dle dohody. VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY. Osobní kontakt po tel. 737 905 188 (9:00-16:00 hod.) nebo zašlete životopis na e-mail zbynek.kuchar@stackenroll.cz.
Požadavky: min. vyučení v technickém oboru, příp. SŠ s maturitou technického zaměření, alespoň základní znalost technického kreslení výhodou, ochota učit se nový věcem, chuť pracovat.
Náplň práce: příprava podkladů pro výrobu, kreslení výrobků, přípravků a nástrojů, zajišťování k těmto činnostem základní administrativu.
Nabízíme: nejdříve práci na dohodu, poté přechod na HPP, zaškolení v kreslícím programu SolidWorks, stabilní plat, vhodné i jako přivýdělek při dálkovém studiu, práci v rozvíjející se společnosti.

Kontakt

STACKENROLL COMPANY s.r.o.

Zbyněk Kuchař, +420 737 905 188, zbynek.kuchar@stackenroll.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti STACKENROLL COMPANY s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost STACKENROLL COMPANY s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.