Všeobecní administrativní pracovníci Praha

Plat: 16 400 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Orebitská 66, Praha, Hlavní město Praha

Společnost STEMARK s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci.

Popis pracovní pozice

Kontaktní osoba: Budzko Krystsina, tel.: 731 118 104 (po - 9:00 - 16:00, čt - 9:00 - 14:00, pá - 14:00 - 17:00)
Adresa pro uchazeče: U Bulhara 1611/3, Praha 1 - pá - 14:00 - 17:00
Zodpovědnost za bezproblémový chod kanceláře. Prvotní zpracování dodavatelských faktur. Péče o návštěvy. Spolupráce s Office manažerkou. Evidence firemní korespondence. Podpora při adaptaci nových zaměstnanců. Zpracování dokumentace. Podmínky pro přijetí do práce: zkušenosti s prací na obdobné pozici, dobrá znalost MS Office (především Excel), důslednost, pečlivost, zodpovědnost s dobrou pracovní morálkou, příjemné vystupování, důraz na týmovou spolupráci, systematický přístup se smyslem pro detail, ryský jazyk výhodou.

Kontakt

STEMARK s.r.o.

Krystsina Budzko, +420 731 118 104, U Bulhara 1611/3, Nové Město, 110 00 Praha 1