Energetický specialista Jablonec nad Nisou

Inzerát z úřadu práce
Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Mírové náměstí 492, Jablonec nad Nisou, Liberecký

Společnost EnergySim s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři elektrotechnici a energetici projektanti, konstruktéři.

Popis pracovní pozice

Nabízíme:

• Zajímavou a odpovědnou práci
• Odborný růst v dané problematice
• Odpovídající finanční ohodnocení
• Vysokou možnost seberealizace
• Zajímavou práci pro tuzemské i zahraniční klienty
• Zázemí organizace s širokým portfoliem služeb
• Interní spolupráci s občasnou možností „home-office“. Případně dle dohody externí spolupráce.
Pracovní náplň:
• Příprava podkladů pro energetické audity/posudky či samostatné vypracování
• Zpracování průkazů energetické náročnosti budov
• Orientace v kontrolách účinností kotlů a klimatizací výhodou
• Propagační a informační aktivity v oblasti úspor energie
• Spolupráce s projektovým týmem i samostatná práce
• Návrh technických řešení a konceptů v oblasti úspor energie od rodinných domů po průmyslové podniky
Požadujeme:
• VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru (případně SŠ s dostatečnou praxí v oboru)
• Orientace v dotačních programech NZU/OPŽP/OPPIK
• Pečlivost, odpovědnost a samostatnost
• Znalost sw z oboru: Energie, Teplo, Protech, DEKsoft
• Znalost MS OFFICE na vysoké uživatelské úrovni
• řidičský průkaz B
• Ochotu cestovat do sídla firmy v Praze či po zakázkách v rámci ČR
• Razítko oprávnění energetického specialisty není podmínkou

Kontakt

EnergySim s.r.o.

Lucie Součková, +420 604 947 565, lucie.souckova@energysim.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) EnergySim s.r.o. (IČO 01512129), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.