Telefonní operátoři (specialisté) Prostějov

Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Prostějov, Olomoucký

Společnost SMS finance, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Operátoři telefonních panelů.

Popis pracovní pozice

Nástup ihned. Životopis zasílejte na e-mail martin.svozil@sms-as.eu. Hledáme schopné a komunikativní posily do dynamického a perspektivního týmu na pobočku v Prostějově, Kojetíně a Olomouci.
Co budete dělat? Aktivně telefonicky oslovovat klienty nové i stávající. Domlouvat obchodníkům termíny schůzek s klienty. Pracovat se systémem callcentra, kam budete zadávat schůzky. Budete pracovat samostatně a pečlivě v příjemném prostředí.
Co od Vás očekáváme? Vynikající mluvený projev a komunikační talent. Pečlivost, samostatnost, vytrvalost, příjemné a milé vystupování, motivaci na sobě pracovat, pozitivní přístup! Zkušenost v oboru výhodou, spolehlivost a motivaci si vydělat. Nabízíme: firemní tarif, Home office, notebook, kariérní růst.