Pomocní pracovníci v lesnictví a myslivosti

Inzerát z úřadu práce
Plat: 13 350 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,
Vloženo před 3 měsíci
Aktualizováno před měsícem

Společnost Vatrala s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní pracovníci v lesnictví a myslivosti.

Popis pracovní pozice

Sázení stromků, ožínání stromků, úklid a pálení klestu, stavba a opravy oplocenek.
Možnost dopravy.
Telefonický nebo osobní kontakt (pondělí a středa v době od 8:00 do 11:00 - Prostiboř 701).

Našli jsme podobné nabídky práce

Pracovníci úklidu

Požadujeme spolehlivost trestní bezúhonnost dobrý zdravotní stav zdravotní způsobilost dovršení 18 let věku Nabízíme dlouhodobou spolupráci zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí pravidelný měsíční příjem práci ve společnosti,...
Aktualizováno před 8 dny

D.I. SEVEN, a.s.
Hradec Králové
13 040 Kč

Pracovníci úklidu - Jaroměř

Požadujeme spolehlivost trestní bezúhonnost dobrý zdravotní stav samostatnost Nabízíme dlouhodobou spolupráci zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí pravidelný měsíční příjem odpovídající finanční ohodnocení práci ve...
Aktualizováno dnes

Jaroměř
13 040 Kč

Pracovníci kompletací na 2 směny

Požadujeme Zkušenosti s výrobou manuální zručnost a ochotu se učit novým věcem Nabízíme Hlavní pracovní poměr Mzda 120 Kč/hod. 5 dnů dovolené navíc Dotované strava přímo na pracovišti Nadstandardní příplatky Nástupní bonus až 8.000 Kč...
Aktualizováno před 7 dny

ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o.
Prostějov

Kontakt

Vatrala s.r.o.

Kontaktní osoba:
Yurii Vatrala, +420 777 908 775

Společnost si nepřeje být kontaktována pomocí emailu.