Senior System Engineer Olomouc

Plat: 40 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Olomouc, Olomoucký

Staňte se novými členy ve velké nadnárodní společnosti s multikulturním prostředím v týmu IT profesionálů!

Popis pracovní pozice

Senior System Engineer je zodpovědný za vývoj infrastruktury a operačních části projektu. Spravuje rozsáhlý globální systém. Vyvíjí nástroje automatizace, monitoringu a zavádění. Poskytuje konzultace developerským týmům nebo operačnímu týmu.

Technické dovednosti – požadované:

  • Minimálně 1 rok zkušeností s provozováním velkých/rozsáhlých webových aplikací
  • Zkušenost se softwarovým nasazením, konfigurací a správou releasů.
  • Zkušenost s automatizovanými nástroji nasazovacího procesu
  • Technologie: Scripting, Windows server, Cloud
  • Zkušenost s monitoringem aplikací, řešením problémů s výkonem a scénáři vysoké dostupnosti

Technické dovednosti – žádoucí:
  • Základní programovací dovednost v .NET
  • Zkušenost s MS Azure, Enterprise CMS (SiteCore), PowerShell
  • Relační databáze (MS SQL Server) a SQL tuning
  • Zkušenost s eCommerce
  • Zkušenost s monitorovacími nástroji (Zabbix, AppInsights …)

Kvalifikace a zkušenosti:
  • Minimálně 5 let zkušenost v IT průmyslu.
  • Minimálně 2 roky zkušeností se softwarovým nasazováním nebo správou releasů
  • Anglický jazyk (slovem i písmem) na úrovni B1

Kontakt

PRAGMA personální agentura s.r.o.

tř. Kosmonautů 989/8
77900 Olomouc
Česká republika

Kontaktní osoba:
Vojtěch Malátek

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) PRAGMA personální agentura s.r.o. (IČ -), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČ: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.