Dělník sklářské výroby (obsluha strojů a zařízení) Jindřichův Hradec

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 51, Jindřichův Hradec, Jihočeský

Společnost ISOSKLO, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů a zařízení na výrobu skla.

Popis pracovní pozice

Požadujeme:dobrý zdravotní stav; manuální zručnost; Nabízíme:: možnost závodního stravování; 13.plat; pracovní poměr na dobu neurčitou.
Jedná se o práci ve výrobě izolačního skla, nástupní plat 100 kč/hod + prémie, 4 týdny dovolená, dvousměnný provoz, pracovní doba od 6.45- 15.30 a od 15.00 do 23.30 hod. Ochota zaměstnat cizince.
Své životopisy zasílejte prosím na kontaktní e-mail: jan.kandl@isosklo.cz

Kontakt

ISOSKLO, spol. s r.o.

Kontaktní osoba:
Lenka Kandlová, +420 384 362 447, lenka.kandlova@isosklo.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ISOSKLO, spol. s r.o. (IČO 13503669), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.