Obchodní referenti Praha

Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Bucharova 2657, Praha, Hlavní město Praha

Společnost SKEY trade s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní referenti.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Stodůlky, 158 00, Bucharova č.p. 2657/12
Kontakt: Auseva Irina, e-mail: irina@skeytrade.cz
Požadavky: znalost komoditního trhu (hardware a software) v zemích bývalého Sovětského svazu a vlastní databáze klientů, plynulá znalost ruského, ukrajinského a anglického jazyka, velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC, obchodní korespondence, ústní a písemná komunikace podmínkou, zkušenost s nákupem přes pomoc B2B platform, zkušenost s komunikací se zákazníky.
Náplň práce: zpracování podkladů pro objednávky zboží, koordinace dopry zboží, agenda příjmu zboží, zpracování nabídek a péče o firemní zákazníky, podpora obchodního oddělení

Kontakt

SKEY trade s.r.o.Kontaktní osoba:
Irina Guseva, irina@skeytrade.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SKEY trade s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SKEY trade s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.