Psovod Uherské Hradiště

Plat: 19 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Prostřední 132, Uherské Hradiště, Zlínský

Bezpečnostní agentura přijme psovoda do Kunovic. Pracuje se na noční směny/krátký a dlouhý týden/, náplní práce je především kontrola vozidel, jejich nákladového prostoru, kontrola papírových záznamů, evidence do PC. O víkendech se jedná především o obchůzkovou činnost, náročnější fyzicky. Zajímavé platové podmínky.

Popis pracovní pozice

Bezpečnostní agentura přijme  psovoda do Kunovic. Pracuje se na noční směny/krátký a dlouhý týden/, náplní práce je především kontrola vozidel, jejich nákladového prostoru, kontrola papírových záznamů, evidence do PC. O víkendech se jedná především o obchůzkovou činnost, náročnější fyzicky. Zajímavé platové podmínky. Požadujeme čistý trestní rejstřík. Příspěvek na psa. Práce psovoda je pouze na noční směny i víkendy od 18-6 h. Certifikát strážného výhodou. Práce je vhodná pro fyzicky zdatné OZP, důchodce.  

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

TOP Security s.r.o.Kontaktní osoba:
Lucie Červinková  

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TOP Security s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TOP Security s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.