Psovod Uherské Hradiště

Plat: 19 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Prostřední 128, Uherské Hradiště, Zlínský

Bezpečnostní agentura přijme psovoda na hlídání objektu do Kunovic. Vlastní pes podmínkou. Jedná se o noční směny od 6 do 6h.Střídají se krátké a dlouhé týdny. Náplní práce je především kontrola vozidel, obchůzková činnost, náročnější fyzicky. Zázemí pro psy je zajištěno, příspěvek na psa. Zajímavé platové podmínky .

Popis pracovní pozice

Bezpečnostní agentura přijme psovoda na hlídání objektu do Kunovic. Vlastní pes podmínkou. Jedná se o noční směny  od 6 do 6h.Střídají se krátké a dlouhé týdny. Náplní práce je především kontrola vozidel,  obchůzková činnost, náročnější fyzicky. Zázemí pro psy je zajištěno, příspěvek na psa. Zajímavé platové podmínky . Nástup je možný ihned. Požadujeme čistý trestní rejstřík. Certifikát strážného výhodou. Práce je vhodná pro OZP,důchodce . 

Kontakt

TOP Security s.r.o.Kontaktní osoba:
Lucie Červinková  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) TOP Security s.r.o. (IČO 26511339), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.