Psovod Uherské Hradiště

Plat: 19 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Prostřední 128, Uherské Hradiště, Zlínský

Bezpečnostní agentura přijme psovoda na hlídání objektu do Kunovic. Vlastní pes podmínkou. Jedná se o noční směny od 6 do 6h.Střídají se krátké a dlouhé týdny. Náplní práce je především kontrola vozidel, obchůzková činnost, náročnější fyzicky. Zázemí pro psy je zajištěno, příspěvek na psa. Zajímavé platové podmínky .

Popis pracovní pozice

Bezpečnostní agentura přijme psovoda na hlídání objektu do Kunovic. Vlastní pes podmínkou. Jedná se o noční směny  od 6 do 6h.Střídají se krátké a dlouhé týdny. Náplní práce je především kontrola vozidel,  obchůzková činnost, náročnější fyzicky. Zázemí pro psy je zajištěno, příspěvek na psa. Zajímavé platové podmínky . Nástup je možný ihned. Požadujeme čistý trestní rejstřík. Certifikát strážného výhodou. Práce je vhodná pro OZP,důchodce . 

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

TOP Security s.r.o.Kontaktní osoba:
Lucie Červinková  

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TOP Security s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TOP Security s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.