Pracovník ostrahy Brno-Přízřenice

Plat: 19 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Brno-Přízřenice, Jihomoravský

Bezpečnostní agentura přijme pracovníka ostrahy na objekt Brno - Přízřenice. Náplní práce je evidence návštěv, klíčů,vozidel,obchůzky objektu. Práce na HPP , vhodné pro OZP,ZPP. Požadujeme čistý trestní rejstřík. Pracuje se na denní,noční směny +víkendy. Certifikát strážného výhodou.

Popis pracovní pozice

Bezpečnostní agentura přijme pracovníka ostrahy na objekt  Brno - Přízřenice. Náplní práce je evidence návštěv, klíčů,vozidel,obchůzky objektu. Práce na HPP , vhodné  pro OZP,ZPP.   Požadujeme čistý trestní rejstřík. Pracuje se na denní,noční směny +víkendy. Certifikát strážného výhodou. 

Kontakt

TOP Security s.r.o.Kontaktní osoba:
Lucie Červinková  

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TOP Security s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TOP Security s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.