Pomocná síla do kuchyně Planá

Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Bezdružická 270, Planá, Plzeňský

Společnost STRAVBYT s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocníci v kuchyni.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Středisko areál SOU Planá, Bezdružická 270, Planá u M.L.
OZP s maximálně 2. stupněm invalidity .
Hledáme pomocné síly do kuchyně, náplní práce je výpomoc při přípravě jídla, mytí nádobí, dodržování hygienických norem, udržování čistoty a spolupráce s ostatními pracovníky kuchyně. Nabízíme platový růst, ke mzdě se poskytují kvalitní prémie, práci na HPP. na dobu učitou, po zapracování možno pracovní poměr na dobu neurčitou. Životopisy zasílejte na mail: kariera.stravbyt@seznam. cz nebo tel. p. Toman 731 544 746.
Zaměstnanecké výhody: dotované stravování, roční bonusy, firemní oblečení, jistota pravidelného vyplácení mezd.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

STRAVBYT s.r.o.Kontaktní osoba:
Toman, +420 731 544 746, kariera.stravbyt@seznam.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) STRAVBYT s.r.o. (IČO 26325144), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.