Učitelé českého jazyk na středních školách Praha

Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Vrbova 1233, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách.

Popis pracovní pozice

Adresa: Vrbova č.p. 1233/34,Braník,147 00 Praha 47
Kontakt: Kašáková Hana Ing., tel.: 241001727, e-mail: prace@ssgh.cz
Pořadováno vzdělání dle zákona o pedagogických pracovnících, dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, spolehlivost, znalost práce s PC, praxe na střední škole. certifikát hodnotitele pro státní maturity výhodou.
Zaměstnanecké výhody: firemní notebook, výuka na dálkové a kombinované formě studia.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Hana Kašáková, +420 241 001 727, prace@ssgh.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.