UX designer Brno

Jsme dynamická technologická společnost sídlící v Brně, která se pohybuje v oblasti vývoje a nabízení IPTV služby poskytovatelům internetu i koncovým uživatelům. A také parta mladých supr lidí nadšených do nových technologií :)

Lokalita pracoviště: U vodárny 3032/2a, Brno, Jihomoravský

Chceš mít na starost celý ekosystém aplikací (web, mobilní zařízení, SmartTV či set top box), které mají za úkol jediné - přinést divákovi příjemný televizní zážitek? Slova jako prototypování, mapování či analýza ti nejsou cizí? Chceš být součástí našeho bezva týmu plného mladých lidí, kteří jsou více než jen kolegové?

Popis pracovní pozice

Náplň práce:

  • Budeš tvořit prototypy v prototypovacích nástrojích.
  • Budeš tvořit zadání pro grafika a programátory.
  • Budeš koordinovat projekty s různými členy týmu.
  • Budeš analyzovat data z různých nástrojů, zejm. Google analytics.
  • Budeš provádět uživatelský výzkum.
  • Budeš udržovat konzistenci ovládání a návrhů.

Nabízíme:

  • práci na velice zajímavých projektech v nekorporátním prostředí,
  • nástup možný ihned,
  • flexibilní pracovní dobu
  • hafo benefitů:
    • stravenky
    • flexipasy
    • sickdays
    • mobil s neomezeným voláním
    • komp dle výběru
    • firemní akce a teambuildingy
    • možnost sledovat TV v práci ; )

Požadavky:

  • alespoň nějaká zkušenost s navrhováním aplikací a webů
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni

Zašlete:

  • Životopis + ukázky tvorby, odkaz na portfolio. Pokud práce nemůžete veřejně sdílet, můžete nám je ukázat až při pohovoru.

Kontakt

sledovanitv.cz s.r.o.

Kontaktní osoba:
Ivana Jurajová

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) sledovanitv.cz s.r.o. (IČO 01607910), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.