Technolog sklářské výroby Harrachov

Plat: 25 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 95, Harrachov, Liberecký

Společnost SKLÁRNA A MINIPIVOVAR NOVOSAD & SYN HARRACHOV s.r.o. CZECH REPUBLIC hledá vhodného kandidáta na pozici Chemičtí technici technologové, normovači a pracovníci v příbuzných oborech.

Popis pracovní pozice

Příprava sklářských kmenů, výběr a specifikace vlastností a množství používaných materiálů. navrhování nových cest vedoucích k trvalému zlepšování technologie výroby, dohled na jakost výroby, vedení požadované technologické dokumentace.

stravenky, možnost ubytování, příspěvek na dopravu, mimořádné prémie,

kontakt: telefonicky pondělí-pátek od 7.00 do 14.00 hod., e-mailem

Kontakt

SKLÁRNA A MINIPIVOVAR NOVOSAD & SYN HARRACHOV s.r.o. CZECH REPUBLICKontaktní osoba:
Bc. Pelcová, +420 481 528 141, person@sklarnaharrachov.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SKLÁRNA A MINIPIVOVAR NOVOSAD & SYN HARRACHOV s.r.o. CZECH REPUBLIC výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SKLÁRNA A MINIPIVOVAR NOVOSAD & SYN HARRACHOV s.r.o. CZECH REPUBLIC o smazání nebo o opravu osobních údajů.