Prodavač/ka Mořkov

Plat: 11 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Horní 511, Mořkov, Moravskoslezský

Společnost Jednota, spotřební družstvo v Hodoníně hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači v prodejnách.

Popis pracovní pozice

z: 29.12.2017 a: 30.8.2018
Nástup možný ihned
Požadavky: vyučení v oboru prodavač/ka s praxí v obchodě, dobrá praktická znalost provozu prodejny, komunikativnost, pečlivost a odpovědnost, znalost práce na PC výhodou - Word, Excel, internet
Vyplňte prosím dotazník a vložte životopis na stránkách www.jednota-hodonin.eu v sekci Kariéra - Dotazník pro uchazeče
Poskytované výhody: zaměstnání v prosperující české firmě, moderní a příjemné prostředí, stravenky, penzijní připojištění, odměny při pracovních a životních výročí, sytém firemního vzdělávání
Kontakt: Ing. František Brhel telefonicky v době od 7.00 do 16.00 hdin na č.: 518 389 236, písemně na e-mail: brhel.frantisek@jednota-hodonin.cz

Kontakt

Jednota, spotřební družstvo v Hodoníně

Ing. František Brhel, +420 518 389 236, brhel.frantisek@jednota-hodonin.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Jednota, spotřební družstvo v Hodoníně (IČO 00032263), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.