Těžař Nová Včelnice

Prosperující malá rodinná firma. Práce zajištěna na pět let dopředu. Jistota zaměstnání po celý rok.

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Fučíkova 255, Nová Včelnice, Jihočeský
Vloženo před 12 měsíci

Společnost EXPO I, spol. s r.o. hledá pracovníky pro těžbu dřeva - lesní dělník - těžař

Popis pracovní pozice

vyučení v jakémkoliv oboru; praxe výhodou; zkoušky pro práci s motorovou pilou výhodou; zaškolíme; zapracujeme; pracovní poměr na dobu neurčitou.
Plat : 25.000 čistého.¨

Zázemí prosperující malé rodinné firmy.
Práce zajištěna na pět let dopředu.
Jistota zaměstnání po celý rok.

Kontakt

EXPO I, spol. s r.o.

Kontaktní osoba:
Jindřich Pechek  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) EXPO I, spol. s r.o. (IČO -, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na spravnykrok.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.