čalouníci nábytku Bedihošť

Plat: 85 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Zátiší 502, Bedihošť, Olomoucký

Společnost MAWS - PV s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Čalouníci nábytku.

Popis pracovní pozice

Nástup možný ihned. Kontaktní osoba paní Šmídová tel. 582 368 606, 608 712 911. Maws s. r. o. výrobce kvalitních čalouněných postelí hledá čalouníka nábytku.
Platové ohodnocení až 120/Kč.
Požadujeme:
- vyučení v oboru čalouník nebo praxi v čalounictví
- ochota učit se
- manuální zručnost a samostatnost
- pečlivost, orientace na kvalitu
- znalost látek
- motivaci
Pracovní náplň:
- práce v jednosměnném provozu
- výroba čalouněných postelí
Nabízíme:
- zázemí a stabilita prosperující české společnosti
- samostatná a kreativní práce
- pevná pracovní doba od 6:00 do 14:30
- úkolová mzda
- přesčasy dobrovolné a vždy proplacené
- volné víkendy
- pracovní smlouva na dobu neurčitou
Informace o pracovní pozici:
- typ pracovního poměru: HPP
- typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva na dobu neurčitou
- platové ohodnocení: od 85 - 120 Kč/h
- místo výkonu práce: Bedihošť

Kontakt

MAWS - PV s.r.o.

Kontaktní osoba:
Šmídová, Pírek, +420 582 368 606,608 712 911, maws@maws.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) MAWS - PV s.r.o. (IČO 26929503), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.