čalouníci nábytku Bedihošť

Plat: 85 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Zátiší 502, Bedihošť, Olomoucký

Společnost MAWS - PV s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Čalouníci nábytku.

Popis pracovní pozice

Nástup možný ihned. Kontaktní osoba paní Šmídová tel. 582 368 606, 608 712 911. Maws s. r. o. výrobce kvalitních čalouněných postelí hledá čalouníka nábytku.
Platové ohodnocení až 120/Kč.
Požadujeme:
- vyučení v oboru čalouník nebo praxi v čalounictví
- ochota učit se
- manuální zručnost a samostatnost
- pečlivost, orientace na kvalitu
- znalost látek
- motivaci
Pracovní náplň:
- práce v jednosměnném provozu
- výroba čalouněných postelí
Nabízíme:
- zázemí a stabilita prosperující české společnosti
- samostatná a kreativní práce
- pevná pracovní doba od 6:00 do 14:30
- úkolová mzda
- přesčasy dobrovolné a vždy proplacené
- volné víkendy
- pracovní smlouva na dobu neurčitou
Informace o pracovní pozici:
- typ pracovního poměru: HPP
- typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva na dobu neurčitou
- platové ohodnocení: od 85 - 120 Kč/h
- místo výkonu práce: Bedihošť

Kontakt

MAWS - PV s.r.o.

Kontaktní osoba:
Šmídová, Pírek, +420 582 368 606,608 712 911, maws@maws.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MAWS - PV s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MAWS - PV s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.