Betonář, železobetonář Plzeň

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Jateční 1128, Plzeň, Plzeňský

Společnost SMP CZ, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci.

Popis pracovní pozice

Práce na stavbách v Plzeňském kraji.
První kontakt telefonicky, e-mailem: Po - Pá od 8 do 17 hodin

Jedná se především o přípravu forem na výztuž a následnou betonáž obvykle ze systémového bednění, vázání výztuže a betonáž.
Doplňující požadavky: min. dokončené základní vzdělání, zdravotní způsobilost, fyzická zdatnost, manuální zručnost, výhodou praxe v oboru.

Pracovní smlouva na dobu určitou (1 rok) s následnou možností prodloužení na dobu neurčitou.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

SMP CZ, a.s.Kontaktní osoba:
Zuzana Přibilová, +420 739 753 257, pribilova@smp.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) SMP CZ, a.s. (IČO 27195147), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.