Strojník Děčín

Plat: 17 330 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Oblouková 1400, Děčín, Ústecký

Společnost Děčínská sportovní, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená.

Popis pracovní pozice

-- D: N --
Místo výkonu práce: Oblouková č.p. 1400/6, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2

Požadavky: spolehlivost, fyzická a psychická zdatnost, schopnost komunikovat s lidmi, ochota učit se novým věcem, časová flexibilita.
Dvousměnný provoz - střídá se v turnusech, zahrnuje i noční provoz.

Nabízíme dovolenou navíc, stravenky, příjemné pracovní prostředí, profesionální zaškolení.

Kontakt: Jaroslav Klouček, první kontakt - zaslání životopisu na e-mail: kloucek@dcsportovni.cz, popřípadě předání na recepci, kde můžeme potvrdit doručenku.

Kontakt

Děčínská sportovní, příspěvková organizaceKontaktní osoba:
Jaroslav Klouček, kloucek@dcsportovni.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Děčínská sportovní, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Děčínská sportovní, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.