Dispečer/ka kolejové dopravy Prostějov

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Dolní 3137, Prostějov, Olomoucký

Společnost DTPV - Servisní, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Dopravní dispečeři.

Popis pracovní pozice

Nástup ihned. I ABSOLVENTI. Osobní kontakt po tel. domluvě paní Francová tel.: 727 971 480 (v době 8:00-15:00) nebo email: francova@dtpv.cz. Do našeho kolektivu hledáme posilu - dispečera.
Požadavky: podmínkou je střední vzdělání s maturitou - technický obor (nejlépe elektro nebo strojírenství). Výhodou je průkaz k řízení drážních vozidel. V opačném případě je potřeba podstoupit cca 3 měsíční školení v České Třebové a tento průkaz získat. Školení zařizujeme i hradíme.
Náplň práce: administrativní, dispečerská práce související s provozem vlečky pouze v uzavřeném areálu, komunikace s klienty i partnery. Hledáme kolegu se vztahem k vlakům, který je technicky zaměřen a je v případě potřeby schopen se obléknout do pracovního a zaskočit jako strojvedoucí.
Nabízíme: mzdu od 20 000,- Kč. Pracovní doba 37,5 /h týden, 2 směny (ranní, odpolední), příspěvek na dojíždění, příspěvek na závodní stravování, 25 dní dovolení (5 dní nad rámec zákona), Flexipassy a další finanční odměny. Pracoviště: Dolní 100, Prostějov

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

DTPV - Servisní, s.r.o.Kontaktní osoba:
Jana Francová, +420 727 971 480, francova@dtpv.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) DTPV - Servisní, s.r.o. (IČO 29185262), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.