Dispečer/ka kolejové dopravy Prostějov

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Dolní 3137, Prostějov, Olomoucký

Společnost DTPV - Servisní, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Dopravní dispečeři.

Popis pracovní pozice

Nástup ihned. I ABSOLVENTI. Osobní kontakt po tel. domluvě paní Francová tel.: 727 971 480 (v době 8:00-15:00) nebo email: francova@dtpv.cz. Do našeho kolektivu hledáme posilu - dispečera.
Požadavky: podmínkou je střední vzdělání s maturitou - technický obor (nejlépe elektro nebo strojírenství). Výhodou je průkaz k řízení drážních vozidel. V opačném případě je potřeba podstoupit cca 3 měsíční školení v České Třebové a tento průkaz získat. Školení zařizujeme i hradíme.
Náplň práce: administrativní, dispečerská práce související s provozem vlečky pouze v uzavřeném areálu, komunikace s klienty i partnery. Hledáme kolegu se vztahem k vlakům, který je technicky zaměřen a je v případě potřeby schopen se obléknout do pracovního a zaskočit jako strojvedoucí.
Nabízíme: mzdu od 20 000,- Kč. Pracovní doba 37,5 /h týden, 2 směny (ranní, odpolední), příspěvek na dojíždění, příspěvek na závodní stravování, 25 dní dovolení (5 dní nad rámec zákona), Flexipassy a další finanční odměny. Pracoviště: Dolní 100, Prostějov

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

DTPV - Servisní, s.r.o.Kontaktní osoba:
Jana Francová, +420 727 971 480, francova@dtpv.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DTPV - Servisní, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DTPV - Servisní, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.